Merhaba! Dijitalleşen dünya ve günlük hayata dair alışkanlıkların online platformlara dönüşmesiyle birlikte, sektöre adım attığımız ilk günden beri hayalimiz olan kaliteli ürün ve hizmeti ulaştırabildiğimiz kadar fazla tüketiciye ulaştırma isteğimizi gerçekleştirmek üzere harekete geçtik. Çalıştığımız markalar, sahip olduğumuz bayilikler, ürün çeşitliliğimiz ve güçlü stoğumuz bu hayalin gerçekleşmesindeki önemi bize gösterirken güçlü lojistik ağımız bize cesaret verdi. 16. şubemizi bir dijital şube olarak açma kararını verdik. İşte online alışverişe atılma sürecimiz böyle başladı.  Aylar süren araştırma ve hazırlık süreçlerinin ardından bugün KRC Elektro Market olarak Türkiye'nin her yerinden hem endüstri hem de son tüketici için güçlü markalar tarafından üretilen elektronik ürünlerin talebini karşılayabilir hale geldik.

   

    Tüketicilerimize verebileceğimiz hizmetleri tasarlarken, ürün satın almanın yanı sıra onlara sektörel yenilikleri ve güncel fiyat listelerini takip edebilecekleri,  faydalı bilgiler edinebilecekleri bir blog da sunmaya karar verdik. KRC ailesi olarak her daim gelişimin ve değişimin bir parçası olmayı kendimize görev bilirken, bu gelişimi ve değişimi siz değerli tüketicilerimiz ve okurlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyacağımızdan şimdiden eminiz. Tüm bu süreçlerimiz de iş ortağımız olduğunuz kadar bilgi ve düşünce ortağımız da olmak isterseniz blogumuzu  takipte kalabilirsiniz.

   

    KRC Elektro Market olarak sizlere anlatacak çok şeyimiz var. Şimdilik dijital şubemizi ve bu yeni şubemizin bizlerde yarattığı heyecanı sizlerle paylaşmayı yeterli görüyor, bir an önce yeni içeriklerle yeniden karşınıza çıkmak için hazırlıklara koyuluyoruz. Artık mesai kavramını da ortadan kaldırdığımıza göre, günün istediğiniz saatinde, nerede olursanız olun ihtiyacınız olan her şey bir www.krcelektromarket.com kadar uzağınızda :)

    Yeniden görüşünceye kadar, hoş kalın.